Blog

EBEBEK BLOGGER AKADEMİ İLE HAYATIMA GELEN YENİLİK

Ebebek  blogger akademi ile tanışma maceramı ve hayatımda ki değişimleri siz değerli okuyucularımla paylaşmaktan gurur duyuyorum. Öncelikle ben aylar önce bir ameliyat geçirmiş bulunmaktayım.Ameliyat sonrasında sıvı dönemim  ardından  püre dönemine geçiş aşamasında gerçekten dışarı da yemek bulamamak çok zor bir durum.Bu durum da  sağlıklı ve içeriğini bildiğiniz organik gıdalar tercih etmeye çalışıyorsunuz  bebek ürünleri ile tanınan ebebek te benim minik mideme göre sağlıklı tercihler olabileceğini düşündüm ve sitesine göz atarken karşıma blogger akademi reklamı çıktı. Hemen tıklayıp içeriklerini okumam ile  birlikte neden ben de blogger olmayayım? sorusunun yanıtını vermiş bulundum. İçim de bir heyecan o şanslı 40 kadından biri olmak vardı. Gerçekten de şans bana gülmüştü ve Ebebek blogger Akademi de yerimi almıştım.

İlk Eğitim Günü Heyecanım

İlk eğitim zamanı o kadar heyecanlıydım ki bu heyecanımı durdurmak imkansızdı. Sonuç itibari ile yeni bir mekan da yeni insanlarla yeni eğitimler alacaktım. Acaba neler olacaktı?İlk hafta eğitimcilerimiz ile tanıştık ve ilk dersimiz başladı.Bizler için uygun olan konular anlatıldı ve anne-bebek alanında kendi blogumuz için adımlar atmaya başladık.Birbirinden farklı alanda deneyimleri olan 40 kadın ve Ebebek çatısı altında geçen mükemmel bir zaman.Ebebek Blogger Akademi öncelikle bu şans ile birlikte bizlere intetrnettte milyonlarca gereksiz ve saçma bilginin içerisinde doğru ve akılcı olanı sunma imkanı vermektedir.Daha sonra Ebebek ürünleri ile birlikte doğru ürünü tercih etme deneyimleri yaşatmaktadır. Ayrıca ben bu süre zarfında eğitimlerimizi doyasıya yaşarken öğlen aralarında yemek imkanı sunan Ebebek ailesinin ilgili çalışanları sayesinde püre yiyerek geçirmekteyim. Evet düşünün sizin sağlık durumunuzu bile düşünen bir kurum size özel davranan insanlar.


Teşekkürler Ebebek Ailesi ,Teşekkürler Ebebek Blogger Akademi …Geleceğin Anne -Bebek Bloggerları son hız çalışmalarına devam ediyor…

Sevdiklerinle Paylaşmaya Ne Dersin?

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir