Ben Kimim?

 

Merhaba sevgili okurum,şuan bu yazıyı okuyorsan demek ki beni gerçekten merak ediyor ve hakkımda tüm detayları öğrenmek istiyorsun .Peki ya benimle ilgili tüm detayları öğrenmeye hazır mısın?Cevabın evet ise aşağıya yavaş yavaş inebilirsin.

Adımı seninle paylaşmayı çok isterdim ama “adın ne önemi var? Senin gönlündeki yerimi bilmek yeterli bana” 1994 yılının o en güzel şubat gününde dünyaya geldim. O gün bugündür kendini şişko olarak tanımlayan bir ponçik olabilirim.BU ponçik ben eğitim hayatım da Yazılım mühendisliği okuyarak tamamladım .Uludağ’ın o en güzel üniversitesinde başarılı bir okul dönemim oldu.

…Ve Bugün

6 Eylül 2018 de girmiş olduğum Tüp Mide ameliyatı ile hayatımda herşey değişti. Sağlıklı beslenme ,alternatif öğünler ,spor ,yüzme ,aerobik derken hayatımın yeniden şekillenmesi ve bu zor süreçte her zaman savaşçı olup pes etmemem benim en büyük kazancım . Şimdi sizlerle benim bu süreçte almış olduğum eğitimlerden ve deneyimlerimden yola çıkarak sağlıklı beslenmeye dair her türlü gelişimi birlikte yürütelim.Bu dönemde sevgili okurlarım ile hem arkadaş hem yoldaş olmayı umut ediyorum.

 

En özel anılarınızda ve dualarınızda buluşmak dileği ile …

Sevdiklerinle Paylaşmaya Ne Dersin?