Blog

YENİDOĞAN İLK 3 AY BEBEK ÜRÜNLERİ TERCİHİ

Yeni hayatınız da sizinle birlikte yeni bir hayata nefes alan kanınız ,canınız , sizin en büyük parçanız için ilk üç aylık dönemde ihtiyacınız olacak ürünleri bir araya getirdim.

 

İlk olarak bebeğinizin rahat edeceği oto koltuğu ve pusetler: Özellikle puset alırken dikkat edilmesi gereken konulardan biri de pusetin gıcırdaması ve açılıp kapanırken tutukluk yapması sizin için eziyet olacaktır. Tek hamle ile açılıp kapanabilecek ürünleri tercih etmelisiniz. Sürümü rahat olmalıdır. Denge çok önemli dengeyi koruyabileceğiniz ürünler tercih etmelisiniz.

Peki ya kıyafetler özellikle bodyler bu dönem de en büyük yardımcınız olacaktır. Etiket var ise mutlaka etiketleri kesmelisiniz çocuğunuz tahriş olmaması için biraz hassas davranmalısınız. Kumaş olarak naylon ürünlerden uzak durun daha pamuklu ve yumuşak kıyafetler tercih edin.

Bebek yağıda bu dönemde en çok ihtiyacınız olacak ürünler arasında yerini alıyor. Sıcak bir banyodan sonra bebeğinize uygulayacağınız bebek yağı ile rahatlamasına yardımcı olabilirsiniz. Tene hemen nüfus eden ürünleri tercih etmelisiniz. Peki ya şampuan ? En önemli konulardan birisi de o… Bebeğinizin miinicik gözlerinin yanmasını tabiki de istemezsiniz. Köpük şampuanları tercih ederseniz eğer hafif ve hemen dağılan kıvamları ile rahatsız etmez hem de mis gibi kokacaktır.

Ve besinimizi alacağımız biberonlar. Biberon için acele etmemelisiniz ama bebeğinize uygun biberon için araştırma yapabilirsiniz. Bu araştırma sırasında size en yakın E-bebek mağazası çalışanlarından ve Anne-bebek Bloggerlarının deneyimlerinden yararlanabilirsiniz.

Bebek bezi bu konu gerçekten çok önemli , bebeğinizin tenine uyum sağlyan ürünleri tercih etmeye özen gösterebilirsiniz. Birçok markayı deneyebilirsiniz ve deneme sürecinde bebeğinize uyumlu bez ile tanışma fırsatınız olacaktır. E-Bebek mağazalarında sizlerin tercihlerine en uygun ürünler yer almaktadır.Sıvı kakayı emecek ürünleri tercih edebilirsiniz.

7/10
Sevdiklerinle Paylaşmaya Ne Dersin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir